M jak miłość – streszczenie odc. 1608

j
}

Data: 26 października 2021

a

Kategorie: Newsy

W „M jak miłość” nowy właściciel próbuje zmienić życie sąsiadów w koszmar

U Zduńskich każdego dnia sporo się dzieje, przy tak licznej rodzinie nie może być inaczej. Pies rodziny – Saper nagle znika i nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt, że nikt w okolicy go nie widział, a także nic nie wskazuje na to aby sam mógł uciec. Ojciec Magdy – Wojtek, zostaje bardzo rozzłoszczony przez ich nowego sąsiada, który robi wszystko by uprzykrzyć rodzinie życie np.: głośne schadzki alkoholowe, śmieci trzymane przy wspólnym ogrodzeniu.

Wojtek z wnukiem rozpoczynają poszukiwania zaginionego pupila od rozwieszenia ogłoszeń z informacją o Saperze oraz oferowaną nagrodą pieniężną za jego odnalezienie. Gdy złośliwy sąsiad wszystkie śmieci zapakował do koszy Zduńskich – nastąpiła kumulacja emocji i Wojciech wraz z Piotrem decydują się złożyć mu osobistą wizytę. Drzwi zamknięte, czyli misja nieudana, aż w końcu słyszą głośne szczekanie psa, niby nic dziwnego, ale właściciel domu nie ma psa. Sąsiad otwiera drzwi i rozpoczyna się awantura i szarpanina. Słysząc hałas przed domem pojawia się Kinga, która wzywa policję.

Saper wraca do właścicieli, ale to nie koniec ich problemów. Miły wieczór na zakończenie pełnego wrażeń dnia, wszyscy razem w salonie słuchają koncertu gitarowego Wojciecha, gdy w tym samym czasie roszczeniowy sąsiad wylewa im przed drzwiami wiadro płynnego kompostu.

M jak miłość - Piotr i nowy sąsiad

Nawiedzony dom w „M jak miłość” – zaczyna budzić niepokój

Miejscowi ludzi ostrzegali Kamila przed wprowadzeniem się do nawiedzonego domu, choć sam na początku to lekceważył, tak kolejne zdarzenia sprawiły, że nie czuł się już w nim bezpiecznie. Ze względów bezpieczeństwa, a jednocześnie dla małego eksperymentu – Kamil ustawia w domu kamerę z włączonym nagrywaniem. Do pewnego momentu obraz jest widoczny i zauważamy uśmiechniętą Polę, gdy nagle kamera się przewraca, na ekranie widać nieznajomą postać od pasa w dół. Na początek właściciel decyduje się na błyskawiczną wymianę zamków – to powinno rozwiązać problem.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin - poznaj zespół scenarzystów serialu

Anita przyjeżdża, aby zająć się Polą, podczas rozprawy na której musiał stawić się Kamil. Gdy dziewczyny wracają do domu zauważają, że drzwi są otwarte. Natychmiastowy telefon do Kamila, wezwanie policji i powrót mężczyzny. Chociaż nic nie zginęło i nikogo nie zastali wewnątrz, to awaryjnie ponownie zostają wymienione zamki. Kamil kontaktuje się z panią prokurator – Alicją Olszewską. Jednak niczego nowego się nie dowiaduje, gdyż kluczowy w rozwiązaniu sprawy jest notes, którego do tej pory nie odnaleziono. Pola słysząc rozmowę dorosłych pod pretekstem, że jest już zmęczona udaje się do pokoju, w którym chowa notes – uważając go za swoją własność.

Między Anitą i Kamilem dochodzi do kolejnego namiętnego zbliżenia. Wydawać by się mogło, że tym dwojgu w końcu dopisze szczęście i zdecydują się na wspólne życie – jednak jak zawsze coś, a właściwie ktoś musiał popsuć ten miły wieczór. Pojawia się mama Poli, która ponownie próbuje wyłudzić pieniądze od ojca dziecka. Odcinek kończy się ukazaniem nieznajomego mężczyzny, który obserwuje posiadłość. Nawiedzony dom coraz bardziej wpasowuje się w halloweenowy nastrój.

M jak miłość - Anita i Pola

W „M jak miłość” bohaterowie muszą stawić czoła wielu problemom, czy dadzą sobie radę?

Nie wiesz co działo się w poprzednim odcinku? Przeczytaj streszczenie odcinka 1607 i bądź na bieżąco.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze