Lupin powraca z 3. częścią – zobaczcie pierwszą zapowiedź

}

Data: 26 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix na Tudum zaprezentował pierwszą zapowiedź trzeciej części oczekiwanego serialu Lupin opowiadającego o słynnym książkowym złodzieju dżentelmenie. W tytułowej roli powraca Omar Sy.

Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany.

Lupin to współczesna opowieść oparta na klasycznej francuskiej powieści o Arsene Lupinie, złodzieju dżentelmenie i mistrzu przebrania. Życie nastoletniego Assane Diopa zostało przewrócone do góry nogami po tym, jak jego ojciec umiera niesłusznie oskarżony o przestępstwo. 25 lat później Assane szuka inspiracji i odnajduje ją w książce o Arsene Lupinie – złodzieju dżentelmenie. Wzorując się na nim, zamierza pomścić swojego ojca. Jego zemsta obejmuje m.in. napad na muzeum i wykradzenie naszyjnika Marii Antoniny. To rozpoczyna wielkie komplikacje w jego życiu…

Data premiery trzeciej części nie została jeszcze podana.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Designated Survivor – Netflix kasuje uratowany przez siebie serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.