Lumberjanes – Noelle Stevenson bierze się za kolejny animowany serial

8 października 2020 | Newsy

Noelle Stevenson po sukcesie serialu She-Ra i księżniczki mocy, gdzie odpowiadała za scenariusz, bierze się za kolejny animowany projekt. Jest nim serialowa adaptacja komiksu Lumberjanes.

Lumberjanes to graficzna powieść stworzona przez Stevenson, Shannon Watters i Grace Ellis. Stevenson ma być scenarzystką, reżyserem i producentem wykonawczym animowanego serialu powstającego dla platformy HBO Max.

Komiks ten opowiada historię pięciu przyjaciół – April, Jo, Mal, Molly i Ripley, którzy poznali się na pewnym pamiętnym obozie. Są zdeterminowani aby spędzić razem całe lato i nic im w tym nie przeszkodzi. Żadna szalona wyprawa, nadprzyrodzone stworzenia czy tajemnicze i dziwne siły, które są w nich samych.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Ty – serial Netflixa powróci z 2. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!