Lulu – Polsat kręci nowy serial! Anna Dereszowska w roli głównej

}

Data: 14 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu Lulu w reżyserii Kingi Dębskiej. W roli głównej tej obyczajowej produkcji występuje Anna Dereszowska, której bohaterka musi nagle całkowicie zmienić swoje życie. Aktorce towarzyszą między innymi Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym i Joanna Kurowska.

Lulu to serial obyczajowy z dużą dawką pozytywnych emocji i zaskakującymi perypetiami. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten czuły pseudonim wkrótce może stać się znakiem biznesowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku (Przemysław Sadowski) i matką nastolatki (Weronika Wachowska). W efekcie zdrady męża i nagłego ich rozstania kobieta musi radzić sobie sama.

Lucyna postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem! Wspierać ją będzie siostra Olga (Grażyna Sobocińska) – zalotna, zadziorna i romansująca na prawo i lewo pracowniczka studia muzycznego oraz Dziadek (Marek Siudym), którego pomysły przyniosą czasem jednak więcej szkody niż pożytku. W tym czasie nie znikną kłopoty rodzinne i problemy wychowawcze z córką nastolatką.

Na drodze Lulu stanie jej dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki) a kłody pod nogi rzucać będzie zazdrosna sąsiadka Elka (Joanna Kurowska). A wszystko to w towarzystwie lukru, złotej posypki i masy cukrowej we wszystkich kolorach.

W serialu obok Anny Dereszowskiej występują także: Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak.

Nowy serial Lulu będzie miał najpierw premierę w Polsat Box Go, a dopiero później w Polsacie.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Dwie powieści Igora Brejdyganta zostaną zaadaptowane na serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.