w

Lucyfer sezon 6. – liczba odcinków z pewnością nas nie zadowoli…

lucifer poster featured

Już niedługo rozpoczną się prace na planie ostatecznie finałowego sezonu serialu Lucyfer, a więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji odnośnie tego sezonu. Najnowszą jest ta, iż szósta seria składać się ma z zaledwie 10 epizodów.

Z tylu dokładnie składał się sezon 4 i tyle też miał mieć obecny sezon 5. Jednak zdecydowano się zwiększyć liczbę jego odcinków do 16 i podzielić premierę serii na dwie części. Dało to fanom produkcji nadzieję, iż taki zabieg wykonany zostanie również przy sezonie finałowym. Tak się jednak raczej nie stanie, choć jak widać po twórcach tej produkcji wszystko jest jeszcze możliwe… Być może zmienią oni decyzję w trakcie kręcenia ujęć do finału?

Jak na razie infomacja o liczbie odcinków sezonu szóstego nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Netflixa. Jeśli jednak podana dziesiątka zostanie to na cały serial złożą się 93 epizody.

Ekipa powróci na plan 24 września. Najpierw ukończony zostanie ostatni odcinek piątego sezonu, a zaraz po nim rozpoczną się pracę nad finałową serią.

Obecnie na platformie Netflix w połowie sierpnia zadebiutowała pierwsza część piątego sezonu.

Źródło: newsweek

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5e14aee3b13e47012f399507

Sex Education sezon 3. – ekipa powraca na plan!

miasto niedzwiedzia bjrnstad peter and mira ulfstenberg aliette opheim photo niklas maupoix c hbo nordic 1000

Miasto niedźwiedzia – szwedzki serial HBO Europe na podstawie powieści Backmana, jest data premiery!