lucyfer, seriale z morderstwem w tle

Lucyfer sezon 5B – zwiastun zapowiada niezłe zamieszanie!

1 maja 2021 | Newsy

Netflix nareszcie opublikował pierwszy zwiastun oczekiwanej drugiej części piątego sezonu Lucyfera. Bóg wprowadzi niemałe zamieszanie w życiu naszych bohaterów.

Zwiastun zapowiada naprawdę dużą dawkę emocji. Po raz pierwszy zobaczymy stwórcę, który jak się okazuje chce odejść na emeryturę. Jego miejsce pragnie zająć Michał – brat Lucyfera. Czeka nas niebiańska wojna o Boży tron.

W roli Boga Dennis Haysbert. Do swoich ról powracają oczywiście Tom Ellis i Lauren German.

Oprócz zwiastuna w sieci pojawiły się także zdjęcia promujące sezon. Możecie je zobaczyć poniżej.

I plakat:

Premiera ośmioodcinkowej drugiej części piątego sezonu serialu Lucyfer już 28 maja 2021 roku.

Nadchodzące epizody nie zakończą jednak historii Lucyfera na ziemi. Netflix odnowił serial na finałowy szósty sezon, który składał się będzie z 10 odcinków i zadebiutuje prawdopodobnie w przyszłym roku.

Źródło: youtube, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5. - zobaczcie pierwszą grafikę promującą sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!