w

Lucyfer sezon 5. – zobaczcie pierwszą grafikę promującą sezon!

lucifer 404 unit 01483r e1592780704969
netflix

Do premiery pierwszej części piątego sezonu serialu Lucyfer pozostał równy miesiąc, a że produkcja ta przyciąga wielką liczbę widzów to platforma Netflix co rusz promuje serial nowymi materiałami wypuszczanymi do sieci. Tym razem jest to oficjalny plakat, który zobaczyć możecie poniżej.

lucifer1

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Premiera pierwszej części 5 sezonu już 21 sierpnia 2020 roku.

Źródło: tvline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 2

Julie and the Phantoms – poznajcie obsadę nowego serialu Netflixa

dld 1sht 094 rgbcopy 300dpi v4

Don’t Look Deeper – co zrobić kiedy całe Twoje życie to kłamstwo. Zwiastun nowego serialu sci-fi od Quibi