Lucyfer sezon 5. – zobaczcie pierwszą grafikę promującą sezon!

}

Data: 22 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Do premiery pierwszej części piątego sezonu serialu Lucyfer pozostał równy miesiąc, a że produkcja ta przyciąga wielką liczbę widzów to platforma Netflix co rusz promuje serial nowymi materiałami wypuszczanymi do sieci. Tym razem jest to oficjalny plakat, który zobaczyć możecie poniżej.

lucifer1

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Premiera pierwszej części 5 sezonu już 21 sierpnia 2020 roku.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Nadchodzi 2. sezon Feel Good – zobaczcie zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.