Lucyfer – podsumowanie sezonu 4!

}

Data: 4 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix nie daje zapomnieć o tym, iż już za 3 tygodnie odbędzie się premiera piątego sezonu serialu Lucyfer. Tym razem przygotował dla fanów tej produkcji, krótkie ale treściwe podsumowanie wydarzeń z poprzedniej serii. Idealne dla zapominalskich.

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Premiera pierwszej części sezonu 5 już 21 sierpnia br. tylko na Netflix. Czekacie?

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer - świetna wiadomość dla fanów serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.