w

Lucyfer – podsumowanie sezonu 4!

bez tytulu

Netflix nie daje zapomnieć o tym, iż już za 3 tygodnie odbędzie się premiera piątego sezonu serialu Lucyfer. Tym razem przygotował dla fanów tej produkcji, krótkie ale treściwe podsumowanie wydarzeń z poprzedniej serii. Idealne dla zapominalskich.

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Premiera pierwszej części sezonu 5 już 21 sierpnia br. tylko na Netflix. Czekacie?

Źródło: youtube

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3642042 gaston lefou

Spin-off Pięknej i Bestii ma już tytuł!

200224 al pacino logan lerman hunters amazon ac 845p ebee63f9f6ff0970094325af66221163.fit 760w

Hunters – Amazon odnawia serial na drugi sezon!