Lucyfer – fani chcą 6. sezon, jest odpowiedź!

19 czerwca 2019 | Newsy

Po tym jak w sieci pojawiła się informacja o tym, że serial Lucyfer doczeka się piątego i zarazem ostatniego sezonu wśród fanów zawrzało. Nie chcą oni bowiem żegnać się jeszcze z serialem.

Stworzona została petycja z prośbą o nakręcenie jeszcze jednego sezonu o przygodach seksownego diabła na powierzchni ziemi. Obecnie przekroczony został próg 50 tys. podpisów. Do fanowskiej akcji odniosła się showrunnerka serialu Ildy Modrovich pisząc, iż chciałaby, aby serial trwał jak najdłużej, ale z drugiej strony wie, że nadchodzący piąty sezon byłby idealnym pożegnaniem. A Wy chcielibyście jeszcze więcej Lucyfera? Dla zainteresowanych link do petycji.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  10 seriali których akcja rozgrywa się w Los Angeles

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram