w

Lucyfer definitywnie zakończy się 5. sezonem!

d8azeqnucaak8hw
twitter

Po ogłoszeniu, iż powstanie piąty i zarazem finałowy sezon serialu wśród fanów zawrzało. Stworzyli oni nawet petycję z prośbą o sezon 6. Jednak teraz już wiemy, że akcja ta na nic się zdała. Piąty sezon definitywnie zakończy historię o ziemskim życiu pewnego diabła.

Głos w tej sprawie zabrała showrunnerka Ildy Modrovich, która podziękowała fanom za ich wspaniałą mobilizację, ale również uświadomiła ich, że ta petycja nic nie zmieni. Wraz z ekipą obiecuje fanom, że będą zadowoleni z wielkiego finału i nie poczują rozczarowania, że to już koniec. Poinformowała także, że zdecydowano się wcześniej ogłosić, iż piąty sezon będzie ostatnim, aby widzowie mogli się oswoić z tą informacją i lepiej przygotować na przeżywanie ostatnich przygód Lucyfera.

Cały sezon czwarty dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

niebianska plaza 2000

Niebiańska plaża powróci jako serial!

baner kwadrat df 02 2 e1561738581799

Dni Fantastyki 2019 — Program — Atrakcje dla miłośników seriali