Lucyfer definitywnie zakończy się 5. sezonem!

}

Data: 28 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Po ogłoszeniu, iż powstanie piąty i zarazem finałowy sezon serialu wśród fanów zawrzało. Stworzyli oni nawet petycję z prośbą o sezon 6. Jednak teraz już wiemy, że akcja ta na nic się zdała. Piąty sezon definitywnie zakończy historię o ziemskim życiu pewnego diabła.

Głos w tej sprawie zabrała showrunnerka Ildy Modrovich, która podziękowała fanom za ich wspaniałą mobilizację, ale również uświadomiła ich, że ta petycja nic nie zmieni. Wraz z ekipą obiecuje fanom, że będą zadowoleni z wielkiego finału i nie poczują rozczarowania, że to już koniec. Poinformowała także, że zdecydowano się wcześniej ogłosić, iż piąty sezon będzie ostatnim, aby widzowie mogli się oswoić z tą informacją i lepiej przygotować na przeżywanie ostatnich przygód Lucyfera.

Cały sezon czwarty dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Insatiable - Netflix zamawia drugi sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.