Love, Victor – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 23 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu wydała oficjalną zapowiedź drugiego sezonu serialu Love, Victor. Jego premiera już 11 czerwca tego roku.

Drugi sezon ukaże nam następstwa ujawnienia się Victora przed rodzicami. Mama nastolatka niezbyt dobrze przyjęła wiadomość o tym, iż jest on gejem. Poznamy także dalsze losy związku Victora z Benjim i trudności z jakimi będzie musiał się zmierzyć będąc ujawnionym homoseksualnym sportowcem.

Love, Victor jest spin-offem filmu Twój Simon. Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Simona. Zobaczymy jak Victor będzie starał się odnaleźć i zrozumieć samego siebie, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom czekającym na niego w domu i w szkole.

W głównej roli Michael Cimino. Oprócz niego w obsadzie znajdują się także Rachel Hilson jako Mia Brooks, Anthony Turpel jako Felix, Bebe Wood jako Lake, Mason Gooding jako Andrew, George Sear jako Nebji oraz Ana Ortiz jako Isabel.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Love, Victor otrzymał zamówienie na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.