Love, Victor – zwiastun 2. sezonu

23 maja 2021 | Newsy

Platforma Hulu wydała oficjalną zapowiedź drugiego sezonu serialu Love, Victor. Jego premiera już 11 czerwca tego roku.

Drugi sezon ukaże nam następstwa ujawnienia się Victora przed rodzicami. Mama nastolatka niezbyt dobrze przyjęła wiadomość o tym, iż jest on gejem. Poznamy także dalsze losy związku Victora z Benjim i trudności z jakimi będzie musiał się zmierzyć będąc ujawnionym homoseksualnym sportowcem.

Love, Victor jest spin-offem filmu Twój Simon. Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Simona. Zobaczymy jak Victor będzie starał się odnaleźć i zrozumieć samego siebie, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom czekającym na niego w domu i w szkole.

W głównej roli Michael Cimino. Oprócz niego w obsadzie znajdują się także Rachel Hilson jako Mia Brooks, Anthony Turpel jako Felix, Bebe Wood jako Lake, Mason Gooding jako Andrew, George Sear jako Nebji oraz Ana Ortiz jako Isabel.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Love, Victor otrzymał zamówienie na 2. sezon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy