Love, Victor zmienia datę premiery

11 czerwca 2020 | Newsy

19 czerwca zadebiutować miał serialowy spin-off filmu Twój Simon, jednak platforma Hulu zdecydowała się przenieść jego premierę na 17 czerwca. Powodem jest ważna rocznica jaka wypada w poprzednią datę.

W Ameryce w dniu 19 czerwca 2020 roku przypada 155. rocznica zniesienia niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych. Dla Amerykanów, szczególnie Afroamerykanów data ta jest bardzo ważna. W odniesieniu do aktualnej sytuacji jaka rozgrywa się na ulicach USA, włodarze platformy zdecydowali się przenieść datę premiery serialu.

Oto co napisali w oświadczeniu:

Ta data stanowi bardzo ważny punkt zwrotny dla naszego narodu i praw człowieka. Wierzymy, że właśnie teraz bardziej niż kiedykolwiek dzień ten zasługuje na bycie w centrum uwagi.

Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Simona. Zobaczymy jak Victor będzie starał się odnaleźć i zrozumieć samego siebie, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom czekającym na niego w domu i w szkole. W głównej roli Michael Cimino.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Timothy Olyphant powróci do roli Raylana Givensa?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy