Przeczytano:

Love, Victor zmienia datę premiery

11 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

19 czerwca zadebiutować miał serialowy spin-off filmu Twój Simon, jednak platforma Hulu zdecydowała się przenieść jego premierę na 17 czerwca. Powodem jest ważna rocznica jaka wypada w poprzednią datę.

W Ameryce w dniu 19 czerwca 2020 roku przypada 155. rocznica zniesienia niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych. Dla Amerykanów, szczególnie Afroamerykanów data ta jest bardzo ważna. W odniesieniu do aktualnej sytuacji jaka rozgrywa się na ulicach USA, włodarze platformy zdecydowali się przenieść datę premiery serialu.

Oto co napisali w oświadczeniu:

Ta data stanowi bardzo ważny punkt zwrotny dla naszego narodu i praw człowieka. Wierzymy, że właśnie teraz bardziej niż kiedykolwiek dzień ten zasługuje na bycie w centrum uwagi.

Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Simona. Zobaczymy jak Victor będzie starał się odnaleźć i zrozumieć samego siebie, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom czekającym na niego w domu i w szkole. W głównej roli Michael Cimino.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również