Love, Victor z odnowieniem na 3. sezon

2 sierpnia 2021 | Newsy

Platforma Hulu oficjalnie odnowiła serial Love, Victor na trzeci sezon. Decyzję taką podjęto na prawie dwa miesiące po debiucie drugiej serii, która swoją premierę miała 11 czerwca.

Drugi sezon ukazał nam następstwa ujawnienia się Victora przed rodzicami. Mama nastolatka niezbyt dobrze przyjęła wiadomość o tym, iż jest on gejem. Poznaliśmy także dalsze losy związku Victora z Benjim i trudności z jakimi musiał się zmierzyć będąc ujawnionym homoseksualnym sportowcem.

Poniżej wpis z Twittera z oficjalnym ogłoszeniem.

Love, Victor jest spin-offem filmu Twój Simon. Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku.

Za serial odpowiadają Isaac Aptaker i Elizabeth Berger. W tytułowej roli występuje Michael Cimino.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Władca Pierścieni – aktor znany z Gry o tron dołącza do produkcji Amazona!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram