Love, Victor otrzymał zamówienie na 2. sezon

}

Data: 8 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Po czerwcowym debiucie serialu Love, Victor platforma Hulu, która przejęła ten serial od Disney+ postanowiła dać mu zielone światło na produkcję kolejnego sezonu.

Serial otrzymał mnóstwo pozytywnych recenzji, jest także najchętniej oglądaną czerwcową premierą Hulu.

Jak mówią scenarzyści pierwszy sezon serialu został ugrzeczniony, ze względu na to, iż pierwotnie trafić miał na platformę Disney+. Teraz jednak kiedy wiadomo już, że produkcja transmitowana będzie na Hulu, to scenarzyści mają otwartą drogę do jego zaostrzenia. Już zapowiadają, że drugi sezon będzie miał ostrzejszy ton, a także mocniejszy humor, którego w pierwszej serii musieli się pozbyć i ubolewają nad stratą kilku naprawdę dobrych scen.

Love, Victor jest spin-offem filmu Twój Simon. Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Pewnego dnia wyciąga pomocną dłoń do Simona. Zobaczymy jak Victor będzie starał się odnaleźć i zrozumieć samego siebie, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom czekającym na niego w domu i w szkole. W głównej roli Michael Cimino.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  San Diego Comic-Con bez Gry o Tron i Westworld

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.