„Love 101” – zapowiedź drugiego sezonu

7 lipca 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Love 101” podobnie jak inne produkcje w języku tureckim cieszył się dużą popularnością, także w naszym kraju. Nic, więc dziwnego, że platforma Netflix podjęła decyzję o jego kontynuacji. Udostępniona została właśnie zapowiedź drugiego sezonu tego serialu, w której to widnieje data jego premiery.

love 101

Głównymi bohaterami tego serialu są nastolatkowie przeżywający pierwsze miłości, radości i rozczarowania, zaś sama akcja rozgrywa się w latach 90 ubiegłego wieku. Na drugi sezon fanom przyszło czekać nieco dłużej głównie z tego powodu, że zdjęcia były kilkukrotnie przerywane. Najczęstszym powodem takich decyzji było wykrycie wirusa u którejś z osób pracujących na planie, choć sprawy nie ułatwiało też wrogie nastawienie rządzących w Turcji do produkowanych na terenie kraju seriali na zlecenie Netflixa.

W końcu jednak udało się zażegnać wszystkie przeciwności i zakończyć pracę nad nowymi odcinkami, o czym świadczy zaprezentowana właśnie zapowiedź drugiego sezonu. Możemy się z niej dowiedzieć jednej, wyjątkowo ważnej informacji, którą jest data premiery, która to została wyznaczona na 30 września.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Designated Survivor – Netflix kasuje uratowany przez siebie serial!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram