Lost Island – powstanie nowy serial grozy od Studia71

26 listopada 2020 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Michael Younesi i Studio71 rozpoczęli współpracę nad tajemniczą serią przygodową noszącą tytuł Lost Island. Ma ona zawierać elementy horroru.

Younesi odpowiada za pomysł na serial i scenariusz do niego. Produkcja inspirowana ma być kulturą i folklorem plemienia Tiki z Południowego Pacyfiku.

Fabuła serialu podążać ma za pewną rodziną, która przenosi się na odległą tropikalną wyspę, w celu przywrócenia dawnej świetności zrujnowanemu hotelowi. Wkrótce po przybyciu na wyspę rodzina odkrywa, iz zarówno sam hotel, jak i cała wyspa nawiedzane są przez starożytne moce grożące zniszczeniem całej wyspy.

Jak na razie nie wiadomo do jakiej stacji bądź na jaką platformę trafi ten projekt.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Crown - wiemy już, kto zagra księżniczkę Annę w 3 sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram