Lost in Space od kwietnia na Netflixie

22 lutego 2018 | Newsy

Netflix ogłosił datę premiery „Lost in Space” – „Zagubionych w kosmosie”. Serial doczekał się „rebootu” na podstawie oryginalnej serii z lat 60.

 

Lost in Space – o czym będzie serial?

Klan Robinsona zostaje wybrany do kolonizacji kosmosu. Wśród głównych bohaterów można wyróżnić rodziców naukowców – Johna i Maureen Robinson, dr Smitha, który wszystkimi manipuluje oraz córkę – Judy Robinson, a także Dona Westa – przedsiębiorcę budowlanego. Muszą sobie poradzić w stworzeniu nowych sojuszy i przetrwaniu po katastrofie na zagubionej planecie, miliony lat świetlnych od Ziemi.

Premiera już 13 kwietnia (piątek) 2018 w Netflixie.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Pearson – spin-off serialu W garniturach zamknięty!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram