pixel

Przeczytano:

Lorena

Lorena – zwiastun serialu dokumentalnego o Lorenie Bobbitt

09 01 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Chyba każdy 25 lat temu słyszał o tej historii, która wydarzyła się  w Ameryce 24 czerwca 1993 roku, kiedy to maltretowana i gwałcona przez lata kobieta posunęła się do ostateczności i wykastrowała własnego męża.

Z tego tragicznego wydarzenia media uczyniły szopkę i rozrywkę dla mas, a temat przemocy wobec kobiet i powodu tego zdarzenia zszedł na bardzo daleki plan. Wszystko to przykryte zostało tanią sensacją i kręciło się tylko wokół tematu obcięcia przyrodzenia. Przyszedł teraz czas, aby spojrzeć na tą historię z nowej perspektywy.

Jordan Peel  zdecydował się opowiedzieć raz jeszcze o tych wydarzeniach, na chłodno, bez niepotrzebnej sensacji. Peel jest autorem scenariusza, a reżyseruje Joshua Rofe. Lorena powstaje na zamówienie Amazona i będzie składać się z czterech odcinków. Jej premiera już 15 lutego.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również