Loot – zwiastun komediowego serialu od Apple TV+ z Mayą Rudolph

}

Data: 4 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje oficjalny zwiastun swojego nowego komediowego serialu Loot, w którym w główną bohaterkę rozwiedzioną miliarderkę wciela się Maya Rudolph.

Główną bohaterką jest miliarderka Molly Novak, która ma wymarzone życie. Prywatny odrzutowiec, rozległa rezydencja, wielki jacht – wszystko czego dusza zapragnie. Jej życie załamuje się jednak, gdy dowiaduje się, że jej mąż od lat zdradza ją z młodszą partnerką. Staje się wtedy wielką pożywką dla tabloidów i wpada w depresję. Pomóc wyjść na prostą może jej pewna charytatywna fundacją, która jak się okazuje jest jej własnością. Prowadzi ją niezwykle rzeczowa Sofia Salinas, która przekonuje Molly by przestała się nad sobą użalać i dawać pożywkę prasie. Z nowymi przyjaciółmi Molly wyrusza w podróż w głąb siebie. Jak się okaże pomoc innym, może być dla niej właśnie tym czego potrzebuje, aby odzyskać siły i wiarę w siebie.

Twórcami Loot są Alan Yang i Matt Hubbard. W obsadzie znajdują się także Michaela Jae Rodriguez, Ron Funches, Nat Faxon i Joel Kim Booster.

Premiera serialu 24 czerwca.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Oscar Isaac jako Moon Knight?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.