”Lookism” – kolejna propozycja Netflix dla fanów anime

}

Data: 26 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Uczeń liceum budzi się pewnego ranka i odkrywa, że jest superprzystojny i ma idealne ciało… Popularny koreański webtoon został przekształcony w serial animowany wyprodukowany przez Studio Mir, które ma na swoim koncie takie hity jak DOTA: Dragon’s Blood i Wiedźmin: Zmora wilka.

Głównym bohaterem udostępnianego obecnie w odcinkach na platformach LINE Manga i Naver WEBTOON webtoonu Lookism jest chłopak, który robi wszystko, aby żyć pełnią życia mimo różnych problemów społecznych, których doświadcza na co dzień. Podobnie jak oryginalny webtoon serial animowany również porusza problemy subtelnej dyskryminacji ze względu na wygląd oraz materializmu, które dotykają ludzi żyjących we współczesnym społeczeństwie. Utalentowani projektanci postaci tchnęli życie w głównych bohaterów oryginalnej mangi, uzupełniając ją o ścieżkę dźwiękową, dynamiczną reżyserię i niesamowite efekty. Fascynujące odcinki o nieco innym klimacie niż oryginalna manga gwarantują doskonałą rozrywkę i elementy zaskoczenia.

Główny bohater Park Hyeong-seok stawia czoła różnym wyzwaniom, przezwycięża konflikty i rozwija się, aby spełnić swoje marzenia. Prowadzi on podwójne życie przeskakując między dwoma ciałami o skrajnie różnej aparycji.

Premiera serialu na Netflix już 4 listopada.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Siły kosmiczne anulowane!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.