Loki – zobaczcie fanowskie logo produkcji!

7 września 2020 | Newsy

Jeden z użytkowników Instagrama opublikował rewelacyjne logo nadchodzącej produkcji platformy Disney+, która opowie o losach nordyckiego boga psot Lokiego. Trzeba przyznać, że prezentuje się ono o niebo lepiej niż oryginalne. Też tak uważacie?

https://www.instagram.com/p/CEvc-xGjB_f/

Oryginalne:

wguywqmpqzo6uxed3oslum

W tytułową postać ponownie wciela się Tom Hiddleston. W obsadzie serialu są także Owen Wilson, Sophia Di Martino i Gugu Mbatha-Raw.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg rónych wydarzeń. Loki będzie także toczył wewnętrzą walkę z samym sobą.

Premiera serialu wiosną 2021 roku.

Źródło: screenrant, instagram

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things - 3 sezon skupi się na dojrzewaniu Jedenastki

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram