Loki – podano datę premiery! Jest także pierwsza zapowiedź!

}

Data: 11 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Serial Loki od Disney+ to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tej platformy. Marvel nie dał zniecierpliwionym fanom dłużej czekać i opublikował w końcu pierwsze wideo oraz zdradził datę premiery serialu.

Premiera produkcji, której głównym bohaterem jest nordycki bóg psot już maju 2021 roku. W tytułowej roli oczywiście Tom Hiddleston, znany z serii Avengers. Ostatni raz widzieliśmy go jak ucieka z jednym z Kamieni Nieskończoności w produkcji Avengers: Koniec gry.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg rónych wydarzeń. Loki będzie także toczył wewnętrzą walkę z samym sobą.

W obsadzie znajdują się także Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming i Richard E. Grant.

Czekacie na tą produkcję? Jak podoba się Wam poniższy zwiastun?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Loki powróci! Disney da mu własny serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.