Przeczytano:

loki tom hoddleston

Loki – ostatnie materiały promujące serial przed premierą!

07 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Premiera kolejnego serialu Marvela należącego do czwartej fazy już w tą środę. Z tej okazji w sieci pojawiły się dwa zupełnie nowe materiały wideo promujące produkcję.

Pierwsze wideo ukazuje moment przesłuchania Lokiego przez Mobiusa. Na drugim bóg psot zostaje poinformowany o zasadach współpracy z TVA.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń. Z powodu szkód jakie wyrządził na osi czasu zostaje aresztowany przez organizację Time Variance Authority, z która musi współpracować, aby naprawić załamaną przez siebie rzeczywistość.

W tytułowej roli oczywiście powraca Tom Hiddleston. Premiera już 9 czerwca 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również