Loki – Disney+ ogłosił dokładną datę premiery oczekiwanego serialu!

}

Data: 25 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Loki to kolejny serial Disneya należący do 4 fazy Marvela, na który wielu fanów czeka z niecierpliwością. Będzie on trzecią produkcją, która zadebiutuje na platformie, po już emitowanej serii WandaVision i marcowej premierze The Falcon and the Winter Soldier.

Wcześniej informowano, iż Loki zadebiutuje w maju. Jest jednak małe opóźnienie. Przygód nordyckiego boga psot doczekamy się 11 czerwca 2021 roku.

W tytułowej roli oczywiście Tom Hiddleston, znany z serii Avengers. Ostatni raz widzieliśmy go jak ucieka z jednym z Kamieni Nieskończoności w produkcji Avengers: Koniec gry.

W serialu poznamy losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej, do której dostał się dzięki ukradzionemu Tesseractowi. Teraz może on dowolnie podróżować w czasie i zmieniać bieg różnych wydarzeń. Loki będzie także toczył wewnętrzną walkę z samym sobą.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Innocents – drugi zwiastun serialu już jest!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.