”Lockwood i spółka” – Netflix prezentuje oficjalny zwiastun

}

Data: 13 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Na Netflix zmierza serial o nadprzyrodzonych zjawiskach skierowany głównie do nastoletniej widowni. Lockwood i spółka na platformie zawitają jeszcze w tym miesiącu.

W Londynie, gdzie najbardziej utalentowani nastoletni łowcy duchów co noc prowadzą śmiertelnie niebezpieczną walkę z siłami nie z tego świata, wśród wielu korporacji wyróżnia się jedna agencja — niezależna od jakichkolwiek komercyjnych norm i nadzoru dorosłych. Maleńkim start-upem ”Lockwood i spółka” zarządza dwóch nastoletnich chłopców i nowo przybyła dziewczyna o niezwykłych zdolnościach parapsychicznych. Przeznaczeniem tej trójki jest odkrycie tajemnicy, która zmieni bieg historii.

Fabuła tej serii opiera się na powieściach Jonathana Strouda. Za reżyserię i scenariusz Lockwood i spółka odpowiada Joe Cornisha. W serialu występują Ruby Stokes jako Lucy Carlyle, Cameron Chapman jako Anthony Lockwood, Ali Hadji-Heshmati jako George Karim, Ivanno Jeremiah jako inspektor Barnes, Jack Bandeira jako Quill Kipps, Luke Treadaway jako The Golden Blade, Morven Christie jako Penelope Fittes, Ben Crompton jako Julius Winkman, Hayley Konadu jako Flo Bones, Rhianna Dorris jako Kat Godwin i Paddy Holland jako Bobby Vernon.

Premiera serialu 27 stycznia. A oto plakat:

en gb lw vertical rgb pre 1

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Scarlett Johansson w obsadzie adaptacji powieści Johna Katzenbacha ''Just Cause''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.