Locke & Key – pełna lista postaci

Do tej pory znaliśmy tylko nazwiska osób należących do obsady i szczątkowe informacje o tym kto kogo zagra, ale teraz Netflix opublikował pełną, jak na ten czas, listę postaci wraz z opisami bohaterów.

To co było już wiadomo to, że Darby Stanchfield zagra wdowę i samotną matkę trójki dzieci – Ninę Locke, która po tragicznej śmierci męża wraz z dziećmi przenosi się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego. Również podana została informacja co do roli Sherri Saum, która wcieli się w Ellie Whedon, nauczycielkę, która znała męża Niny i wie co nieco o historii tej tajemniczej posiadłości, w której przyszło im zamieszkać.

jackson robert scott
Jackson Robert Scott

W roli osieroconych dzieci zobaczymy Jacksona Roberta Scotta (Bode Locke), Connora Jessupa (Tyler Locke) i Emilię Jones (Kinsey Locke). Bode najmłodszy i najciekawszy z całej trójki rozpoczyna ciąg wydarzeń, bowiem to on odnajduje magiczny klucz. Tyler to zbuntowany nastolatek, który będzie zmuszony zapewnić bezpieczeństwo swojemu rodzeństwu. Z kolei Kinsey to nastolatka, która stara się jakoś dopasować do nowej rzeczywistości nie ujawniając przy tym skrywanego sekretu.

Griffin Gluck wcieli się w rolę Gabe’a, studenta, który zaprzyjaźni się z Kinsey. Postać ta nie występuje w powieściach, tym bardziej jesteśmy ciekawi jaką rolę odegra jego bohater. Innego przyjaciela Kinsey – Scota, zagra Petrice Jones. Również Kevin Alves wcieli się w postać niewystępującą w adaptowanej powieści. Zagra on Javi’ego, nowego przyjaciela Taylera, który żyje od imprezy do imprezy i do takiego samego beztroskiego życia próbuje namówić swojego nowego kolegę.

MV5BMjM0MDU1MTg3NF5BMl5BanBnXkFtZTgwODMwNDQwMjE@. V1
Laysla De Oliveira

Steven Williams wystąpi w roli nauczyciela języka angielskiego, który po przybyciu do miasteczka rodziny Locke, nawiązuje z nią kontakt, a w roli demona Dodge zamieszkującego jeden z tajemniczych pokoi w posiadłości zobaczymy Laysle De Oliveire.

Źródło: cinemablend

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.