Locke&Key

Locke & Key – pełna lista postaci

8 lutego 2019 | Newsy

Do tej pory znaliśmy tylko nazwiska osób należących do obsady i szczątkowe informacje o tym kto kogo zagra, ale teraz Netflix opublikował pełną, jak na ten czas, listę postaci wraz z opisami bohaterów.

To co było już wiadomo to, że Darby Stanchfield zagra wdowę i samotną matkę trójki dzieci – Ninę Locke, która po tragicznej śmierci męża wraz z dziećmi przenosi się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego. Również podana została informacja co do roli Sherri Saum, która wcieli się w Ellie Whedon, nauczycielkę, która znała męża Niny i wie co nieco o historii tej tajemniczej posiadłości, w której przyszło im zamieszkać.

jackson robert scott
Jackson Robert Scott

W roli osieroconych dzieci zobaczymy Jacksona Roberta Scotta (Bode Locke), Connora Jessupa (Tyler Locke) i Emilię Jones (Kinsey Locke). Bode najmłodszy i najciekawszy z całej trójki rozpoczyna ciąg wydarzeń, bowiem to on odnajduje magiczny klucz. Tyler to zbuntowany nastolatek, który będzie zmuszony zapewnić bezpieczeństwo swojemu rodzeństwu. Z kolei Kinsey to nastolatka, która stara się jakoś dopasować do nowej rzeczywistości nie ujawniając przy tym skrywanego sekretu.

Griffin Gluck wcieli się w rolę Gabe’a, studenta, który zaprzyjaźni się z Kinsey. Postać ta nie występuje w powieściach, tym bardziej jesteśmy ciekawi jaką rolę odegra jego bohater. Innego przyjaciela Kinsey – Scota, zagra Petrice Jones. Również Kevin Alves wcieli się w postać niewystępującą w adaptowanej powieści. Zagra on Javi’ego, nowego przyjaciela Taylera, który żyje od imprezy do imprezy i do takiego samego beztroskiego życia próbuje namówić swojego nowego kolegę.

MV5BMjM0MDU1MTg3NF5BMl5BanBnXkFtZTgwODMwNDQwMjE@. V1
Laysla De Oliveira

Steven Williams wystąpi w roli nauczyciela języka angielskiego, który po przybyciu do miasteczka rodziny Locke, nawiązuje z nią kontakt, a w roli demona Dodge zamieszkującego jeden z tajemniczych pokoi w posiadłości zobaczymy Laysle De Oliveire.

Źródło: cinemablend

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead: World Beyond – oficjalny zwiastun finałowego sezonu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram