w

Locke & Key – nowy serial fantasy od Netflixa już w lutym!

locke and key key art
netflix

Gdybyś miał klucz, który zmienia rzeczywistość, które drzwi byś otworzył? Netflix ogłasza datę premiery nowego serialu pt. Locke & Key na podstawie bestsellerowej serii komiksów.

Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a i Meredith Averill jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

W serialu występują Darby Stanchfield jako Nina Locke, Jackson Robert Scott jako Bode Locke, Connor Jessup jako Tyler Locke, Emilia Jones jako Kinsey Locke, Bill Heck jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodge’a, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck Gabe’a, a Coby Bird Rufusa Whedona. 

Premiera serialu już 7 lutego 2020 roku. Tutaj macie link do oficjalnej strony Locke & Key na Netflixie.

locke and key key art

Źródło: news prasowy za Netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

foodie love hiszpanski serial hbo europe 2 1000

Foodie Love – nowy serial HBO Europe. Jego debiut już w grudniu!

pobrane

W głębi lasu – nowy serial oryginalny od Netflixa. Poznajcie obsadę!