w

Lizzie McGuire na pierwszych zdjęciach z planu!

lizzie mcguire tv 10 h 2019
hollywoodreporter

Ruszyła produkcja kontynuacji kultowego serialu dla młodzieży emitowanego w latach 2001-2004. W tytułową rolę ponownie wcieli się Hilary Duff.

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z planu. Również na oficjalnej stronie platformy Disney +, dla której powstaje serial pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym widzimy Duff niosącą wielką alpakę.

View this post on Instagram

Happy first LIZZIE day!!!!! NYC…..cue the rain ? ✌? ☺️ ? #lizziemcguire

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

View this post on Instagram

Alpaca your bags! #LizzieMcGuire, an original series coming soon to #DisneyPlus, is heading to the Big Apple for the next chapter in Lizzie’s story. Check out this exclusive photo from the first day of production.

A post shared by Disney+ (@disneyplus) on

W kontynuacji zobaczymy Lizzie jako trzydziestolatkę mieszkającą w Nowym Yorku. Powróci także jej zabawna, animowana wersja, która komentuje to co bohaterka myśli i czuje.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

creepshow e1554330951529

Creepshow odnowione na 2. sezon!

pennyworth image 8 600x401

Pennyworth odnowione na 2. sezon!