Lizzie McGuire na pierwszych zdjęciach z planu!

31 października 2019 | Newsy

Ruszyła produkcja kontynuacji kultowego serialu dla młodzieży emitowanego w latach 2001-2004. W tytułową rolę ponownie wcieli się Hilary Duff.

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z planu. Również na oficjalnej stronie platformy Disney +, dla której powstaje serial pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym widzimy Duff niosącą wielką alpakę.

https://www.instagram.com/p/B4N4to3J5Uy/
https://www.instagram.com/p/B4N2fcrh9M4/

W kontynuacji zobaczymy Lizzie jako trzydziestolatkę mieszkającą w Nowym Yorku. Powróci także jej zabawna, animowana wersja, która komentuje to co bohaterka myśli i czuje.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Crown – obsadzono rolę Johna Majora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram