w

Lizzie McGuire – Adam Lamberg powróci do swojej roli!

lizzie mcguire gordo
comingsoon

W powracającym serialu o Lizzie McGuire, który wyprodukuje platforma Disney +, oprócz Hilary Duff, ponownie zobaczymy także Adama Lamberta, który wcieli się w Davida ‘Gordo’ Gordona, najlepszego przyjaciela Lizzie.

Gordo był niezbędnym elementem układanki, dzięki niemu Lizzie była tak autentyczna i kochana. Nie wyobrażam sobie serialu bez niego. Nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą jak po tylu latach dopasuje się do dorosłego życia Lizzie. – powiedziała Hilary Duff w swoim oświadczeniu

Po tej informacji kompletuje się oryginalna obsada serialu. Nie wiadomo jeszcze czy do roli powróci Lalaine, która wcielała się w Mirandę Sanchez, najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki.

W kontynuacji zobaczymy Lizzie jako trzydziestolatkę mieszkającą w Nowym Yorku. Powróci także jej zabawna, animowana wersja, która komentuje to co bohaterka myśli i czuje.

Poniżej filmik na którym widzimy Hilary Duff i Adama Lamberga podczas ich ponownego spotkania po wielu latach.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zac efron ma nowa dziewczyne

Killing – nowa przygodowa seria od Quibi z Efronem w roli głównej!

black summer recenzja 1180x590

Black Summer – apokaliptyczny serial o zombie powróci z 2. sezonem!