Lista śmierci hitem wśród publiczności!

}

Data: 12 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Amazona Lista śmierci, który swoją premierę miał około dwa tygodnie stał się hitem wśród publiczności.

Produkcja nie uzyskała uznania wśród krytyków, którzy na stronie Metacritic przyznali jej 40 punktów na 100, a na stronie Rotten Tomatoes 43%. Publiczność zaś serial na obu stronach oceniła na ponad 90 punktów i procent.

Twórcy serialu są bardzo zadowoleni z tego wyniku, mówiąc że nie robili tej serii dla krytyków, a właśnie dla widzów i to z ich opinii cieszą się najbardziej.

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej powieści Jacka Carra i podąża za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny. W roli głównej Chris Pratt.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Outer Range - pełny zwiastun nowego serialu Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.