Lisette Alexis na pierwszym zdjęciu promującym Skarb narodów od Disney+

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Około miesiąca trwają już prace na planie serialowego Skarbu narodów. Disney+ w ramach promocji opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie.

Widzimy na nim czwórkę głównych bohaterów, którym przewodzi Lisette Alexis jako Jess Morales. Obok niej są Zuri Reed jako Tasha, Antonio Cipriano jako Oren i Jordan Rodrigues jako Ethan. Cała czwórka nosi pomarańczowe więzienne uniformy i jak nic znajduje się za kratami. Swoją drogą ciekawe, czemu ta aspirująca na poszukiwaczy skarbów grupa znalazła się w więzieniu? Benjamin Gates ze Skarbu narodów nigdy nie trafił za kratki.

national treasure cast

National Treasure, bo taki oficjalny tytuł nosi serial ma być rozszerzeniem filmowej serii prowadzonej przez Nicolasa Cage’a. Całość opowiedziana zostanie z punktu widzenia Jess Morales, dwudziestoletniej marzycielki, która ze swoją różnorodną grupą przyjaciół wyrusza na przygodę życia. Jej celem jest odnalezienie zaginionego panamerykańskiego skarbu i odkrycie tajemniczej historii swojej rodziny.

W obsadzie National Treasure są także Catherina Zeta-Jones jako Billie, Lyndon Smith jako agent FBI Ross i Jake Austin Walker jako Liam. Scenariusz do serialu napisali Marianne i Cormac Wibberley’owie, którzy pracowali nad filmową serią.

Premiera serialu prawdopodobnie w 2023 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Secret Invasion – zobacz zdjęcia z planu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.