Lionsgate realizuje prequel Johna Wicka – w jednej z głównych ról Mel Gibson

}

Data: 19 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Lionsgate Television dla stacji Starz realizuje trzyczęściowy serial The Continental, który opowie o wydarzeniach sprzed filmowej serii John Wick, w której to w główną rolę wciela się Keanu Reeves.

Angaż w serialu otrzymał Mel Gibson, aktor, reżyser i producent, który przez całą swoją filmową karierę, raczej bardziej związany był z kinem, niż z telewizją. Rola w The Continental będzie jego pierwszą poważną telewizyjną rolą.

Gibson wcieli się w postać imieniem Cormac. Kto sportretuje młodego Winstona Scotta nie wiadomo. W filmowej serii wcielał się w niego Ian McShane.

The Continental rozgrywać będzie się 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Akcja serialu osadzona będzie w latach 70. XX wieku w Nowym Jorku. Poznamy młodego Winstona, który trafia do kryminalnego półświatka i z czasem stanie się właścicielem całej sieci tytułowych hoteli, które są bezpieczną przystanią dla zabójców z całego świata.

Tytułowy hotel pierwszy raz pojawił się w pierwszym filmie o przygodach Johna Wicka i stał się główną lokalizacją całej serii.

Serial planowany jest jako trzydniowe wydarzenie. Składać ma się z trzech 90-minutowych części. Każda z nich wyemitowana zostanie jednego wieczoru. Za reżyserię odcinka pierwszego i trzeciego odpowie Albert Hughes. Kto wyreżyseruje środkowy epizod jeszcze nie wiadomo.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Lauren Cohan wraca na plan The Walking Dead

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.