w

Legion sezon 3. – Profesor X pojawi się w serialu!

Legion

Sezon 3. Legionu to sezon finałowy, który jak na razie zapowiada się coraz lepiej. Fani wreszcie doczekają się pojawienia w produkcji kultowego bohatera jakim jest Profesor X.

Profesora Charlesa Xaviera, a zarazem ojca głównego bohatera – Davida Hallera – zagra Harry Lloyd, aktor znany z Gry o tron, gdzie występował w roli Viserysa. Wiadomo także kto wcieli się w matkę Davida – Gabrielle Haller. Będzie to Stephanie Corneliussen.

Legion opiera się na komiksach Marvela autorstwa Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza i opowiada historię Davida Hallera, który myśląc, że cierpi na schizofrenię, trafia do szpitala psychiatrycznego.  Tam odkrywa, że wcale nie zwariował, jego wizje i głosy, które słyszy są prawdziwe, a sam jest mutantem i to być może najpotężniejszym. Staje on na drodze Amahlowi Farouk, który chce zawładnąć niszczącą świat mocą.

Trzeci i ostatni sezon Legionu zadebiutuje w czerwcu tego roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pieces of Her

Pieces of Her zostanie zaadaptowane przez Netflixa

Game of Thrones Season 8 Jon Snow Daenerys Targaryen 150x150

Gra o tron – mamy zdjęcia z finałowego 8. sezonu