Legion – sezon 3. ostatnim!

}

Data: 5 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Hollywood Reporter poinformował, że zdecydowano się zakończyć serial Legion. Sezon 3. będzie więc sezonem finałowym. Informacja ta podana została podczas konferencji Television Critics Association.

Jak mówi twórca serialu Noah Hawley decyzja ta realizuje jego założenie, jakie podjął przy rozpoczęciu produkcji, bowiem od początku chciał on opowiedzieć całą historię w trzech sezonach.

Legion opiera się na komiksach autorstwa Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza i opowiada historię Davida Hallera, który myśląc, że cierpi na schizofrenię, trafia do szpitala psychiatrycznego.  Tam odkrywa, że wcale nie zwariował, jego wizje i głosy, które słyszy są prawdziwe, a sam jest mutantem i to być może najpotężniejszym.

W obsadzie serialu są m.in. Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Bill Irwin, Jeremie Harris, Amber Midthunder, Katie Aselton, Jean Smart, Navid Negahban, Jemaine Clement i Hamish Linklater.

Trzeci i ostatni sezon Legionu zadebiutuje w czerwcu tego roku.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale 2018 - zobacz, co warto zobaczyć po 1. połowie roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.