Legends of Tomorrow sezon 5. – zobaczcie zwiastun!

9 grudnia 2019 | Newsy

The CW opublikowało pierwszą zapowiedź piątego sezonu serialu Legends of Tomorrow, ukazując nam kolejne szalone przygody i nowe podróże w czasie.

Premiera 5. sezonu serialu już 21 stycznia 2020 roku. Będzie to odcinek już po wydarzeniach z nadchodzącego crossoveru Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, który to zakończy się 14 stycznia właśnie w tym serialu.

https://youtu.be/dVuUd6QS9EY

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowe twardzielki – top 12 postaci

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram