Legends of Tomorrow sezon 5. – wiemy kto zagra legendarnego Czyngis-chana!

}

Data: 3 września 2019

a

Kategorie: Newsy

W nadchodzącym piątym sezonie serialu Legends of Tomorrow należącego do uniwersum DC Comics zobaczymy postać Czyngis-chana, legendarnego mongolskiego władcę.

Wcieli się w niego aktor znany z serialu Jessica Jones czy The Expanse – Terry Chen. Będzie on pomocnikiem głównej antagonistki serii – Astry Logue. Khan zostanie uwolniony z piekła, w którym przebywa i trafi do Hong-Kongu w latach 90. XX wieku. Jego celem dalej jest podbicie całego świata. Postać ta pojawi się w piątym odcinku nowej serii zatytułowanym Mortal Khanbat. Trzeba przyznać, że produkcja staje się coraz bardziej zakręcona.

Premiera piątego sezonu serialu na stacji The CW odbędzie się już 14 stycznia 2020 roku. Na polskim Netflixie dostępne są jak na razie dwa pierwsze sezony produkcji.

Źródło: comicbook

ZOBACZ TEŻ  Preacher - recenzja 3. sezonu, czyli Jesse'ego powrót do przeszłości

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.