pixel

Przeczytano:

Lauren Cohan The Walking Dead

Lauren Cohan wraca na plan The Walking Dead

29 05 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Ula Zywer

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wielkimi krokami zbliża się dziewiąty sezon serialu The Walking Dead. Choć jeszcze niedawno pod znakiem zapytania stała rola Lauren Cohan w najbardziej topowym serialu o zombie, wiemy na pewno, że aktorka pojawi się w tej dobrze nam znanej post apokaliptycznej wersji świata. Ale czy serialowa Maggie wróci na cały sezon?

Emitowany od 2010 serial The Walking Dead wciąż trzyma rzesze fanów w napięciu. Widzowie z niecierpliwością wyczekują dziewiątego już sezonu produkcji Franka Darabonta. Jak się okazuje, wraz z nimi na nowe odcinki czeka również Lauren Cohan, która – mimo pewnych zawirowań na planie serialu – ma zasilić szeregi obsady serialu jako Maggie. Dziewiąty sezon The Walking Dead zostanie podzielony na dwie części. Czy Maggie pojawi się w obu?

Lauren Cohan potwierdza, że widzowie zobaczą ją w sześciu z ośmiu odcinków pierwszej części sezonu. Nie zostały jednak upublicznione żadne informacje na temat obecności Cohan na planie drugiej części dziewiątego sezonu. W czasie nagrywania nowych epizodów The Walking Dead aktorka wcielająca się w Maggie ma zaangażować się w nową produkcję, serial Whiskey Cavalier. Czy Lauren Cohan zdoła pogodzić dwie duże role w dwóch różnych serialach? Tego dowiemy się niebawem.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również