w

Langdon – powstaje serial o Robercie Langdonie!

56bb2fbd57cf7
merlin

Stacja NBC rozpoczęła pracę nad nowym serialem, opartym na jednej z powieści Dana Browna pt. Zaginiony symbol. Produkcja przedstawi nam losy młodego Roberta Langdona.

Serial skupi się na latach młodości znanego specjalisty od symboli. Peter Solomon, przyjaciel Langdona, zaprasza go do Waszyngtonu w celu wygłoszenia wykładu dla zebranych na Kapitolu. Jednak po przybyciu na miejsce Langdon odkrywa, że Solomon został porwany, a on sam wpada w zastawioną pułapkę. Dochodząc do prawdy odkryje przerażający spisek.

Za produkcję i scenariusz odpowiadać będzie Daniel Cerone. Dan Brown również weźmie udział w projekcie, będzie on jednym z producentów wykonawczych. Serial powstanie przy współpracy trzech wielkich firm Imagine Television Studios, CBS TV Studios i Universal Television. Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w głównego bohatera ani na kiedy przewidywana jest data premiery.

56bb2fbd57cf7
merlin

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

d8azeqnucaak8hw 150x150

Lucyfer odnowiony na piąty i zarazem ostatni sezon!

louis hofmann in dark season 2 netflix 150x150

Dark sezon 2. – teaser serialu zapowiadający wielką tajemnicę!