La Revolution – serial Netflixa o alternatywnej historii rewolucji francuskiej

15 września 2020 | Newsy

Na platformę Netflix zmierza ciekawa, ale i bardzo brutalna serialowa propozycja prosto z Francji. La Revolution opowie nam alternatywną historię francuskiej rewolucji.

Przyszły wynalazca gilotyny Joseph Guillotin, odkrywa chorobę, która sprawia, że arystokraci mordują ludzi z niższych klas społecznych.

W rolach głównych występują m.in. Amir El Kacem, Marilou Aussilloux, Doudou Masta i Lionel Erdogan. Twórcą serialu jest Aurélien Molas. Produkcja łączy w sobie dramat historyczny z horrorem.

Premiera La Revolution już 16 października 2020 roku.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  9-1-1: Lone Star – Rob Lowe w zwiastunie spin-off 9-1-1

1 komentarz

  1. Leon

    Serial bardzo przypomina Covida szlachta jako politycy itd szukanie leku którego w rzeczywistości może nie ma bardzo wciąga do oglądania następnych odcinków. Polecam

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram