w

L.A.’s Finest – zwiastun spin-offu Bad Boys

L.A. 's Finest

Sony Pictures i Spectrum Network opublikowały pierwszy oficjalny zwiastun swojego nowego serial będącego spin-offem filmu Bad Boys. Znana jest także data premiery. Pierwsze trzy odcinki zadebiutują już 13 maja.

L.A.’s Finest opowie historię Syd Burnett, którą poznaliśmy w filmie Bad Boys 2. Syd przenosi się z Miami do Los Angeles i tam zatrudnia się jako detektyw. Wraz ze swoją partnerką Nancy McKenna rozpoczyna walkę z najbardziej niebezpiecznymi bandytami w mieście.

W rolach głównych zobaczymy Gabrielle Union i Jessice Albę. Do obsady należą też Ernie Hudson, Zack Gilford, Duane Martin i Ryan McPartlin. Reżyserem i producentem jest Anton Cropper. Za scenariusz odpowiadają Brandon Margolis i Brandon Sonnier.

Całość składa się z 13 odcinków i będzie dostępna na platformie Spectrum Network.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Batwoman

Batwoman – Rachel Skarsten w roli głównej antagonistki

santa clarita diet

TOP 10 seriale na “odmóżdżenie”