L.A.’s Finest – zwiastun spin-offu Bad Boys

}

Data: 8 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Sony Pictures i Spectrum Network opublikowały pierwszy oficjalny zwiastun swojego nowego serial będącego spin-offem filmu Bad Boys. Znana jest także data premiery. Pierwsze trzy odcinki zadebiutują już 13 maja.

L.A.’s Finest opowie historię Syd Burnett, którą poznaliśmy w filmie Bad Boys 2. Syd przenosi się z Miami do Los Angeles i tam zatrudnia się jako detektyw. Wraz ze swoją partnerką Nancy McKenna rozpoczyna walkę z najbardziej niebezpiecznymi bandytami w mieście.

W rolach głównych zobaczymy Gabrielle Union i Jessice Albę. Do obsady należą też Ernie Hudson, Zack Gilford, Duane Martin i Ryan McPartlin. Reżyserem i producentem jest Anton Cropper. Za scenariusz odpowiadają Brandon Margolis i Brandon Sonnier.

Całość składa się z 13 odcinków i będzie dostępna na platformie Spectrum Network.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.