”Kurierzy” – oto nowa serialowa propozycja od Telewizji Puls

}

Data: 1 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Telewizja Puls po sukcesie serialu Lombard. Życie pod zastaw postanowiła zrealizować nowy serial fabularno-dokumentalny. Jego bohaterami będą nie sprzedawcy w lombardzie, a kurierzy.

Serial nosić ma tytuł Kurierzy. Zdjęcia do niego rozpoczną się w połowie grudnia. Pierwszy sezon liczyć ma 40 odcinków.

Produkcja ta przedstawi losy klientów i pracowników firmy kurierskiej ”Twoja Paczka”. Każdy odcinek będzie koncentrował się wokół historii klienta i związany będzie z pracą kuriera w terenie. W serialu wystąpią m.in. Marcin Borchardt i Patryk Cebulski – jako Roman i Adam. Aktorów tych widzowie kojarzą z pewnością z wspomnianego serialu Lombard. Życie pod zastaw. W Kurierach wcielą się w te same postacie.

Grany przeze mnie w ”Lombardzie” Roman postanowi się ustatkować, zasadzić drzewo, wybudować dom. Z tego powodu podejmie dodatkową pracę i zostanie kurierem. Raz będzie stał za ladą w ”Lombardzie”, a raz – pracował w terenie i rozwoził paczki w ”Kurierach”. Miła odmiana! Cieszę się, że w ”Kurierach” widzowie będą mogli bliżej poznać prywatne życie Romana. A będzie się w nim działo naprawdę sporo – powiedział Marcin Borchardt.

Tak samo jak Marcin jestem szczęśliwy, że widzowie TV Puls będą mieli okazję lepiej poznać kuriera Adama, w którego wcielam się od 11. sezonu ”Lombardu”. Okaże się, że Adam jest bardzo kochliwy, a jednocześnie w sprawach sercowych ciągle prześladuje go pech. W moim wątku nie zabraknie sytuacji humorystycznych, pojawią się też historie dramatyczne a nawet sensacyjne – zdradził Patryk Cebulski.

Premiera na antenie Telewizji Puls wiosną 2023 roku.

Źródło: TVPuls

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity – zobaczcie zwiastun 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.