Kuchnia- premiera drugiego sezonu serialu już dziś w Polsat Box Go

}

Data: 5 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Dziś w Polsat Box Go miała miejsce premiera drugiego sezonu komediowego serialu Kuchnia. Dwa pierwsze odcinki są już dostępne w serwisie. Produkcję można oglądać wyłącznie w Polsat Box Go. W nowej odsłonie zabawnego serialu o przewrotnych losach pracowników ekskluzywnej restauracji Claude Monet występują znani już widzom aktorzy oraz zupełnie nowe postaci.

Po dwa nowe odcinki będą trafiały do serwisu w każdą środę.

To komedia pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Tytuł opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Główny bohater serialu to początkujący kucharz Maks, mistrz wpadek i ulubieniec kobiet. W nowych odcinkach produkcji widzowie będą mogli śledzić dalsze losy zawodowe i prywatne głównych bohaterów. Scenariusz obfituje w zabawne dialogi, a w tle czuć aromaty francuskiej kuchni.

W rolach głównych występują m.in.: Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski. W drugim sezonie do obsady dołączył Jarosław Boberek, który wcielił się w rolę ojca Natalii (Paulina Lasota), niezwykle zazdrosnego o swoją córkę. Atmosferę w restauracji podgrzeje również pojawienie się Valdy (Michał Mikołajczak), dawnego ucznia i współpracownika szefa z paryskiej restauracji, który doprowadził do jego zwolnienia.

Serial powstał na zlecenie Telewizji POLSAT. Za produkcję odpowiada Polot Media. Reżyserem serialu jest Piotr Wereśniak. Drugi sezon Kuchni liczy 20 odcinków. 

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  HBO opublikowało teaser The Last of Us – premiera w 2023 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.