Ktoś z nas kłamie – zwiastun 2. sezonu młodzieżowego kryminału

}

Data: 28 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Serwis Peacock opublikował zwiastun nadchodzącego drugiego sezonu serialu Ktoś z nas kłamie. To młodzieżowy kryminał, w którym czwórkę nieznajomych zaczyna łączyć pewien niebezpieczny sekret.

Piątka licealistów zostaje po lekcjach w kozie. Z tej wychodzi jednak tylko czwórka. Simon nie żyje. Każdy z pozostałych jest podejrzany i ma coś do ukrycia.

W drugiej serii po emocjonującym finale zobaczymy jak daleko posuną się nasi bohaterowie, aby ochronić skrywane tajemnice i siebie nawzajem. Liceum Bayview Four skrywa naprawdę mroczne sekrety.

Premiera drugiego sezonu Ktoś z nas kłamie 20 października. W naszym kraju serial dostępny jest na Netflix. Jak na razie platforma nie podała daty pojawienia się w swojej bibliotece nowej serii tego dramatu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Atlanta z 3. sezonem powróci już w marcu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.