Ktoś, gdzieś – nowy serial komediowy HBO z Bridget Everett w roli głównej

}

Data: 18 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Główną bohaterką serialu komediowego HBO Ktoś, gdzieś jest Sam, na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasteczka. W główną rolę wciela Bridget Everett, która pełni także obowiązki producentki wykonawczej. Producentami serialu są Jay i Mark Duplass. Pierwszy odcinek nowego serialu Ktoś, gdzieś już jest dostępny w HBO GO.

Ktoś taki, jak Sam Miller może dusić się nawet w pełnym bezkresnych równin i rozciągających się po horyzont prerii stanie Kansas. Główną bohaterką serialu, który jest zainspirowany życiem komiczki i piosenkarki Bridget Everett, jest Sam (w jej roli sama Bridget Everett) na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która czuje się wyobcowana w swoim rodzinnym miasteczku. Sam zmaga się z poczuciem straty i potrzebą akceptacji, a śpiew jest dla jej ucieczką od prawdziwego życia. Pozwala jej lepiej poznać samą siebie oraz społeczność wyrzutków, którzy nie pasują do społeczeństwa, ale nigdy się nie poddają, co potwierdza, że każdy może znaleźć swoje miejsce na Ziemi oraz sposób, by w pełni się wyrażać. Wszędzie. Gdziekolwiek.

ktos gdzies somebody somewhere 4 1000
fot. hbo

W serialu występują: Jeff Hiller jako Joel, którego marzenia o wierze, rodzinie i wysokiej klasy sprzęcie kuchennym rozpadają się na małe kawałeczki w mieszance radości, wstydu, muzyki i stresu, po tym, jak zaprzyjaźnia się ze swoją idolką z czasów szkoły średniej, Sam (Bridget Everett); Mary Catherine Garrison jako Tricia Miller, rozżalona i zrzędliwa siostra Sam, wyczerpana próbami życia zgodnie z oczekiwaniami, jakie stawiane są w jej rodzinnym mieście; Danny McCarthy jako Rick, cichy i nijaki szwagier Sam, którego tajemnica sprawia niesamowicie pobudza wyobraźnię Sam i Joela; Mike Hagerty jako głowa rodziny Ed Miller, farmer z Kansas o stoickim usposobieniu, który wierzy, że jeśli nie będziesz się wychylać i ciężko pracowałeś… zbierzesz to, co zasiejesz. W końcu jednak dociera do niego, że ignorowanie problemów tylko je potęguje.

ktos gdzies somebody somewhere 3 1000
fot. hbo

Twórcami i producentami serialu Ktoś, gdzieś są Hannah Bos i Paul Thureen (scenarzyści serialu HBO W potrzebie). Za scenariusz odpowiadają Hannah Bos, Paul Thureen i Patricia Breen, a reżyserowali Jay Duplass i Robert Cohen.

ZOBACZ TEŻ  Dobry Omen powróci latem 2023 roku!

Pierwszy odcinek nowego serialu komediowego HBO Ktoś, gdzieś jest już dostępny w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w poniedziałki. Serial liczy 7 odcinków.

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.