Książęta – jak Wilhelm poradzi sobie z bycie księciem? Zobacz zwiastun 2. sezonu serialu Netflixa

}

Data: 18 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pełny zwiastun drugiego sezonu polubionego przez widzów szweckiego serialu Książęta. Gdy zagubisz siebie… odnajdziesz to, co naprawdę się liczy.

Wilhelm ma trudności z zaakceptowaniem nowych obowiązków wynikających z roli księcia i obawia się, że przez tytuł straci wszystko, na czym mu zależy. Pragnie odzyskać zaufanie Simona, co stwarza nie lada problemy mogące zagrozić całej monarchii.

Młody książę staje przed wielkim dylematem – co wybrać miłość czy obowiązek? Książę Wilhelm przyzwyczaja się do życia w swojej nowej prestiżowej szkole z internatem. Największym problemem okazuje się dla niego podążanie za głosem serca.

Książe trafia do szkoły z internatem, aby nabrać ogłady i poznać normalne życie. Początkowo niezbyt zadowolony, z czasem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Kiedy jednak wskutek nieoczekiwanych zdarzeń, staje się kolejną osobą do szwedzkiego tronu, będzie musiał wybrać co jest dla niego ważniejsze.

Premiera drugiego sezonu serialu Książęta już 1 listopada.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Jeszcze nigdy... - pierwsza zapowiedź 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.