Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – oficjalny plakat i opisy trzech pierwszych odcinków!

}

Data: 25 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach to największy i najbardziej oczekiwany crossover ostatnich czasów. Dotyczyć on będzie seriali ze świata Arrowverse. W sieci pojawił się właśnie pierwszy plakat promujący wydarzenie, a także ujawnione zostały krótkie opisy trzech pierwszych odcinków.

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach: Część pierwsza będzie miała miejsce w 9 odcinku 5 sezonu Supergirl. Epizod ten wyreżyserował Jessie Warn. Monitor wysyła Harbinger, aby zrekrutowała największych bohaterów na świecie tj. Supergirl, Flasha, Green Arrowa, Batwoman, White Canary, Atoma i Supermana którzy muszą przygotować się do nadchodzącego kryzysu. W tym samym czasie J’onn i Alex rekrutują Lenę, która ma pomóc im w uratowaniu mieszkańców Ziemi-38.

Część druga odbędzie się w 8 odcinku Batwoman w reżyserii Laury Belsey. Grupa wykorzystuje wynalazek Raya do wyśledzenia nowych rekrutów, którzy pomogą uratować wszechświat. Monitor wysyła zaś Iris, Clarka i Lois w poszukiwaniu tajemniczego Kryptonianina, zaś Kate i Kara wyruszają na poszukiwanie Bruce’a Wayne’a. Ponadto Mia rzuca wyzwanie Sarze, Rory odkrywa ukryty talent, a Lex Luthor powraca.

Część trzecią zobaczymy w 9 odcinku 6 sezonu serialu The Flash, którą to wyreżyserował David McWhirter. Pariah angażuje Black Lightninga, aby pomógł zatrzymać Anti-Monitora, po tym jak Flash z Ziemi-90 dzieli się tym, czego nauczył się ze swojej bitwy w Elseworlds. Z pomocą Black Lightning, Barry, Cisco i Killer Frost opracowują plan, który może ich wszystkich uratować. Tymczasem Iris nawiązuje bezpośredni kontakt z Ryanem Choi, podczas gdy Oliver i Diggle wracają do znajomego miejsca.

Poniżej plakat promujący wydarzenie.

crisis on infinite earths poster

Crossover rozpocznie się 8 grudnia na The CW od serialu Supergirl. W dwóch kolejnych dniach przejdzie do Batwoman i The Flash, a po przerwie 14 stycznia powróci w Arrow i DC Legends of Tomorrow.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – nowy teaser crossoveru!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.