Krypton anulowany przez Syfy! Serial o Lobo także nie powstanie!

}

Data: 17 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja Syfy po emisji finału drugiego sezonu serialu Krypton zdecydowała o jego skasowaniu. Ten sam los podzielił również zapowiadany spin-off, który miał opowiadać o kosmicznym najemniku – Lobo.

Jak podaje deadline powodem takiej decyzji jest drastyczny spadek oglądalności, w stosunku do sezonu pierwszego. Liczył on ponad 50% i stacja dłużej nie mogła sobie pozwolić na jego produkcję. Patrząc na te statystyki Syfy nie zdecydowało się także na rozpoczęcie zdjęć do spin-off Kryptonu, którego główną postacią miał być brutalny łowca nagród Lobo.

krypton season 2 lobo 600x292 1
syfy

Jest jednak malutka nadzieja na powrót przygód dziadka Supermana Seg-Ela, bowiem producenci z Warner Horizon już rozpoczęli szukanie nowego domu dla swojej produkcji. Najbardziej prawdopodobnym jest przejście do DC Universe lub HBO Max.

Stacja Syfy robi w tym roku czystkę jeśli chodzi o seriale na podstawie komiksów. Oprócz Kryptonu, do lamusa odeszły także Szkoła zabójców oraz Happy!.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – Luthor rozmawia z Monitorem. Zobaczcie nową zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.