w

Krypton anulowany przez Syfy! Serial o Lobo także nie powstanie!

krypton season 2 episode 5 image
syfy

Stacja Syfy po emisji finału drugiego sezonu serialu Krypton zdecydowała o jego skasowaniu. Ten sam los podzielił również zapowiadany spin-off, który miał opowiadać o kosmicznym najemniku – Lobo.

Jak podaje deadline powodem takiej decyzji jest drastyczny spadek oglądalności, w stosunku do sezonu pierwszego. Liczył on ponad 50% i stacja dłużej nie mogła sobie pozwolić na jego produkcję. Patrząc na te statystyki Syfy nie zdecydowało się także na rozpoczęcie zdjęć do spin-off Kryptonu, którego główną postacią miał być brutalny łowca nagród Lobo.

krypton season 2 lobo
syfy

Jest jednak malutka nadzieja na powrót przygód dziadka Supermana Seg-Ela, bowiem producenci z Warner Horizon już rozpoczęli szukanie nowego domu dla swojej produkcji. Najbardziej prawdopodobnym jest przejście do DC Universe lub HBO Max.

Stacja Syfy robi w tym roku czystkę jeśli chodzi o seriale na podstawie komiksów. Oprócz Kryptonu, do lamusa odeszły także Szkoła zabójców oraz Happy!.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kominsky 204 unit 02471r20190813 5989 1tz14ll

The Kominsky Method sezon 2. – jest data premiery i pierwsze zdjęcia!

raisingdion season1 episode1 00 35 46 21r2c

Raising Dion – Michael B. Jordan w dramacie sci-fi od Netflixa, zobaczcie pierwsze zdjęcia!