Kryminalny serial ”Troppo” już w listopadzie na Viaplay

}

Data: 3 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Już 7 listopada na platformie streamingowej Viaplay będzie miał swoją premierę australijski serial kryminalny Troppo, w którym śledztwo prowadzone przez duet nie przepadających za sobą detektywów zaprowadzi nas w dzikie ostępy stanu Queensland. Fabuła produkcji została oparta na bestsellerze autorstwa Candice Fox – powieści Miasteczko Crimson Lake. Czy skompromitowany detektyw i kobieta z przeszłością będą w stanie odnaleźć zaginionego eksperta nowych technologii nie tracąc przy tym zdrowego rozsądku?

Ted Conkaffey (Thomas Jane) to skompromitowany były detektyw policyjny, który po oskarżeniu o okrutną zbrodnię decyduje się wyjechać z Sydney na prowincję, pozostawiając w mieście żonę i dziecko. Samotny i pozbawiony celu mężczyzna postanawia trzymać się w cieniu. Plany krzyżują się, gdy poznaje Amandę Pharrell (Nicole Chamoun), prywatną detektywkę, która prosi go o pomoc przy rozwiązaniu sprawy zaginięcia koreańskiego twórcy technologicznych innowacji.

Ekscentryczna detektyw wraca do miasteczka po odbyciu kary za przestępstwo, którego dopuściła się jako nastolatka. Doskonale wie, jak to jest być wrogiem publicznym numer jeden i zdaje sobie sprawę z faktu, że jej powrót nie jest mile widziany. Nie przejmuje się tym jednak, ponieważ w więzieniu doświadczyła czegoś znacznie gorszego niż wykluczenie z lokalnej społeczności. Gdy otrzymuje zlecenie odnalezienia tajemniczego mężczyzny razem z byłym policjantem rzuca się w wir walki o prawdę, co wydaje się być bardzo nie na rękę lokalnym stróżom prawa. Gdy detektywi odkrywają, że w Crimson Lake nastąpiła seria nietypowych zgonów, zaczynają walczyć o własne przetrwanie.

4.28.troppo.photo daniel asher smith.2028
fot. Viaplay

W głównych rolach zobaczymy amerykańsko-australijski duet. Postać Teda odegrał Thomas Jane, który był trzykrotnie nominowany do nagrody dla najlepszego aktora ceremonii Złotych Globów, a w Amandę wcieliła się Nicole Chamoun. W drugoplanowych rolach będzie można zobaczyć między innymi Simona Lyndona, Davida Lyonsa i Kate Beahan.

Reżyserią Troppo zajęła się laureatka nagrody AACTA Jocelyn Moorhouse wraz z Catherine Millar i Grantem Brownem.

ZOBACZ TEŻ  Nowe seriale akcji na Viaplay! Jest w czym wybierać

Wciągająca historia pełna wartkich zwrotów akcji będzie idealnym uzupełnieniem szerokiego wachlarza produkcji kryminalnych na platformie Viaplay.

Źródło: Viaplay

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.