Krwawy pierwszy zwiastun ”Gen V” – spin-offu ”The Boys”

}

Data: 5 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała materiał wideo dający nam po raz pierwszy możliwość ujrzenia tego jak prezentować będzie się spin-off The Boys noszący tytuł Gen V. Jednego możemy być pewni, będzie krwawo.

Akcja spin-offa osadzona jest w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi super-bohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice. To takie trochę studenckie Igrzyska Śmierci.

W spin-offie występują Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossi. Projekt jest luźno inspirowany G-Men, parodią X-Menów z serii komiksów o The Boys stworzonych przez Gartha Ennisa i Daricka Robertsona.

Premiera Gen V w 2023 roku. Dokładna data nie została jeszcze podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kal Penn i Sean Astin w Teorii Wielkiego Podrywu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.