Król tygrysów – Netflix zapowiada drugi sezon serialu dokumentalnego

}

Data: 24 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani dokumentalnych serii z pewnością będą zadowoleni. Netflix ogłosił pięć nowych dokumentalnych produkcji, a wśród nich jest także kontynuacja Króla tygrysów.

Drugi sezon Króla tygrysów zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Pozostałe zapowiedziane produkcje pojawią się w przyszłym roku, a są to:

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman – to historia zuchwałego oszusta, który za kradzież miliardów został skazany w 2005 roku – premiera w styczniu.
  • The Tinder Swindler – historia oszusta, który na Tinderze udawał playboya miliardera i kobiet, które zrzeszyły się i postanowiły go złapać – premiera w lutym.
  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King – grupa inwestorów pragnie rozwikłać tajemniczą śmierć multimiliardera kryptowalut Gerry’ego Cottena. Chcą się także dowiedzieć co stało się z 250 mln dolarów, które jak sądzą padły jego łupem.
  • Bad Vegan – historia restauratorki Sarmy Melngailis, która zostaje oszukana na zawrotną kwotę, przez mężczyznę, który chce rozszerzyć jej imperium i uczynić jej pitbulla nieśmiertelnym, oczywiście jego warunkiem było niekwestionowanie żadnych z dziwacznych próśb jakie kierował do niej.

Król tygrysów opowiada o ekscentrycznym miłośników dzikich kotów Joe Exoticu, który prowadząc zoologiczny ogród wplątany zostaje w sprawę morderstwa na zlecenie. Za reżyserię drugiego sezonu ponownie odpowiadają Eric Goode i Rebecca Chaiklin.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Disney + szykuje kolejne trzy superbohaterskie seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.